aurická aroma péče – hanna maria therapy

Éterické oleje získané z přírody mají schopnosti pročišťovat naši auru a tím podporují naše zdraví, štěstí a spokojenost.  
Kompozice Hanna Maria Therapy se zaměřují na pročištění jemných nehmotných částí našeho těla, jež přímo ovlivňují tělo fyzické.
Energetická aromaterapie napomáhá vyrovnávat energie těla a duše, myšlení a jednání, fyzické a mentální síly.
Esenciální oleje / éterické oleje jsou vzácným darem přírody. Destilují se z různých částí rostlin. Je to krása, kouzlo, srdce, životní síla či energie, duch rostliny.phone case with card holderrazor phone 2 caseself bar pricecasetify phone caseshttps://breckinridgegreys.org/his explanation
Aromaterapii můžeme také chápat jako prevenci před onemocněním jak fyzickým, tak duševním. Při patřičné relaxaci v kombinaci s použitím éterických olejů lze navodit očistný proces pro naši psychiku a uvolnit dávno nastřádané emoce.
Já osobně používám klenoty Hanna Maria Therapy už od svých -nácti let, a to zejména dvěma způsoby.
Jednak pro podporu procesů, které už mám rozběhnuté, například čakrový sprej jako parfém do aury a na krk a předloktí po několik dní jako voňavou hýčkací pomoc, když řeším schéma v některé čakře.
A potom jako přípravnou péči v případě, kdy potřebuju něco vytáhnout do vědomí „na světlo“, ale nemám chuť to zrovna řešit hned. Vůně auru opečuje a předpřipraví mi to téma přirozeně a pomalu bez nutnosti si na to sednout a pátrat.

Nejste si jistí, která kompozice je pro vás ta nejlepší?

Poradím vám podle stavu vaší aury.

Objednejte se na krátkou konzultaci.

Nebo už máte vybráno? Skvělé!

Taky pojďte tlačítkem níž, dohodneme se na doručení.

Vílí aromaterapie

Aromaterapie pro těžká životní období. Vílí kolekce obsahuje 4 energetické kompozice 100% čistě přírodních éterických olejů. Tyto drahé éterické oleje byly vybírány s velkou obezřetností a péčí. Každá silice ukotvená v dané kompozici má své pevné místo, svůj zásadní význam a nosný energetický program.

Každá kompozice nese svůj psychologický význam: LÁSKUVÍRUNADĚJI. Všechny tyto kompozice jsou zastřešeny jednou z nejvýznamnějších směsí z naší nabídky – Panna Maria. Obsahuje v sobě hodnoty, bez kterých není život plnohodnotný. To má své opodstatnění, neboť častokrát jsou to nevyřešené emoce z minulých životů, které nás provázejí našimi životy, dokud je nevyřešíme a nepochopíme.

Tato řada je určena do koupelí a k masážím, nelze ji používat v aromalampách. Éterické oleje jsou záměrně uchovány v nosném mandlovém oleji. Výběr zde>>  

Čakrová aromaterapie

Klasická kolekce energetické čakrární aromaterapie Hanna Maria Therapy se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování éterických olejů obsažených v esencích pro danou čakru. Energie vůně působí přímo na čakrární systém a tím slaďuje duchovně emoční stavy v čakrách. Výběr zde>>

 

Andělská aromaterapie

Andělská aromaterapie Hanna Maria je plná světla. Jemné lahodné tóny esenciálních olejů vás propojí s vesmírnou říší. Aby tato kolekce mohla působit v každé buňce v těle, byla pozvolna sestavována z jednotlivých rostlinek, aby krůček za krůčkem vytvořila tuto ojedinělou krásu dotýkající se hvězd.

V  kompozicích jsou použity výtažky z rostlin, které rostou svobodně a volně. Byly sesbírány s veškerou odbornou péčí a úctou, s využitím metody měsíčního sběru. Tato péče má zásadní vliv na kvalitu energie vyzařující z olejů.

Doba jejich zrání je 42 měsíců. Výběr zde>>

 

Živlová aromaterapie

Živlová aromaterapie jako nové pojetí aromaterapie sahá až do symboliky stvoření na Zemi. Elementárně ovlivňuje naše bytí a je spojena se základy našich životních lekcí, které se pak následně zrcadlí v energetice orgánů (elementy) a v jemnohmotné energetice čaker.

Živly: éterický vzdušný prostor, plynný vzduch, zářivý oheň, tekutá voda a pevná zem. Z těchto pěti živlů a jejich vlastností se skládají všechny viditelné i neviditelné látky, každá hmota a vše živé. I člověk. Výběr zde>>

Dětská aromaterapie

Tato řada éterických olejů je energeticky sestavena podle prastarých principů pěti elementů Jinu a Jangu.

Unikátní kolekce éterických olejů je tak ohleduplná, že je možné ji bezpečně používat pro dětskou terapeutickou a duševní péči. Mohou ji samozřejmě používat i dospělí. 

Každá kompozice je sestavena podle energií a jemnohmotných vibrací daného elementu. Jedná se o unikátní projekt v této oblasti zaměřený především na naše milované děti. Výběr zde>>

Andělské bylinné čaje

 

Krásu a léčivé účinky andělských čajů ocení každý milovník bylinkových rituálů. Tyto hřejivé čaje obsahují sypané bylinky té nejvyšší kvality zpracování. Lahodné a laskavé čajové kompozice jsou krásným celoročním dárkem ke každé příležitosti.
Bylinky v těchto směsích působí hojivě, odstraňují nahromaděné emoce a stres.  Mají preventivní a protizánětlivé účinky. Čaje mohou užívat děti i dospělí. Výběr zde>>

Jak kompozice kombinovat?

Všechny energetické kolekce vůní jsou vzájemně propojeny a mohou se kombinovat bez jakýchkoli vedlejších účinků.
Naopak propojením všech různých sfér energií obsažených v kompozicích čakrových, elementů, živlových i vílích se vytváří ojedinělá symbióza vůní, originálních pro každého jedince.
Daná kompozice pak může působit i do těch nejniternějších energetických kapes, které je zapotřebí doplnit a zharmonizovat. 

Zkuste to taky!

Rozmazlete se a relaxujte

jako v lázních

Nejste si jistí, která kompozice je pro vás ta nejlepší? Poradím vám podle stavu vaší aury.

Nebo už máte vybráno? Skvělé! Dohodneme se na doručení.

Objednejte se na krátkou konzultaci zdarma.

    Pin It on Pinterest

    Share This