Reference Vhledy

Čím více člověk na sobě pracuje a postupuje dál, tím se dostává do větších a hloubek své duše a otevírají se hlubší zranění. A do toho ještě celková transformace všeho kolem nás. Na Markétu jsem narazila před půl rokem na FB, moc mě zaujala tím, co dělá a energií, kterou jsem z ní vnímala. Od té doby jsem na ni již na FB nenarazila. Letos v lednu vlivem různých okolností jsem se dostala do nepříjemné energie, se kterou jsem si sama už nevěděla rady a věděla jsem, že bude třeba pokročilejší práce s energií. Najednou jsem si vzpomněla na ženu, která pomáhá koučkám a terapeutkám krýt záda, pomáhá řešit pokročilejší práce s energií.

Markétu jsem oslovila a požádala ji o spolupráci.. Zavolala mi, našly jsme nejbližší společný termín a pustily se do práce. Za těch více jak deset let, kdy pracuji s různými technikami a vyzkoušela jsem mnoho terapií, mi spadla brada. Se vší úctou ke všem úžasnými technikám, které nám pomáhají, když nám není dobře, pokročilá práce Markéty je next level. Byla jsem v úžasu, do jakých hloubek jsme se během několika sezení dostaly, jak to všechno spolu souvisí, jak to najednou dává obrovský smysl a hlavně, že vše, co se objeví, je možné s Láskou uzdravit a propustit. Její uklidňující hlas a smích vás podpoří i v těch nejtěžších chvílích, kdy si říkáte, ty jo, to je hustý, zvládnu to? Najednou víte, že to zvládnete a že je to “jen” prostě další neuzdravená rána z vaší dávné minulosti.magasin coque telephone parisphone casetelefoonhoesjes met pasjeshoudercheck
Jsem vděčná za to, že jsem tuto ženu poznala a je mi dovoleno pokračovat ve svém růstu a uzdravovat dávná zranění a stoupnout si zpět do své síly. Protože to není samozřejmé. Markétko, děkuju, že jsi a za to, co děláš.

Lenka Kvapilová

Lektorka, emoční koučka

www.lenkakvapilova.cz

„Jsem ráda, jaká jste. Že z vás opravdu cítím, že chcete lidem pomoct. Maximálně, jak můžete. Děkuji za vás.“ Bohdana

„Konečně se dostávám k tomu, abych Vám co nejsrdečněji poděkovala a vyjádřila vděčnost za Vaši výjimečnou práci. 
Cítím se skvěle a ta vnitřní změna, která se mi udála, je trvalá a pro mě až neuvěřitelná. To, co Vy jste se mnou dokázala za hodinku, nikdo jiný nedokázal za celé roky.
Jsem naplněna klidem, láskou a sebeláskou, kterou sama k sobě pociťuji poprvé v životě a moc si to užívám. Vše se v mém životě upravilo a běží jak po másle, bez zádrhelů a agrese okolí, která byla před Vaší terapií až nesnesitelná.
Ta změna okolí byla okamžitá. Prostě jak mávnutím kouzelného proutku. Jen to s nadšením sleduji a užívám si lehkosti a jemnosti v lásce a harmonii.
Včera přišla první malá agrese partnera, kdy se na mě naštval, ale ve mně nebyla žádná lítost, ani pocity viny, nic takového. Trvalo to jen pár sekund, kdy se mi vyplavila bolest z těla a zase mě zaplavila láska. Partner po chvilce k mému překvapení sám od sebe přišel a dal mi pusu – jako omluvu, což nikdy ještě neudělal. Prostě zázraky se mi dějí v životě a za to vděčím jen a jen Vám. Ještě jednou Vám vyjadřuji obrovské díky za Vaši neocenitelnou práci, kterou pomáháte lidem žít v Jednotě a lásce sami se sebou a s ostatními.“ Lenka 

„Umíš. Špičkově umíš to, co děláš. Pohybuješ se v oblastech, o kterých vím jen velice málo, nebo o nich vůbec netuším (natož abych věděl, že jsem tam kdysi byl) a odvádíš tam práci, jejíž výsledky cítím hned na vlastní kůži a je to síla a pro mě veliká úleva. Jsi Wonder Woman, Strážce galaxie i avalonská kněžka. Vidíš jasně tam, kde se topím v mlze. Jsi ČARODĚJKA. Děkuji, Markéto.“


Petr Kořínek

https://www.elias-elektro.cz/ 

 

 

„Mohu o sobě napsat, že nezískávám důvěru ke komukoli, kdo nabízí práci s energiemi, snadno. Možná proto, že jsem za svůj život a osobní rozvoj poznala mnohé, dobře si vybírám, komu se s tak delikátní a citlivou věcí, jako je práce s osobním energetickým systémem, svěřím „do rukou“. A i když mě občas dříve poháněla velmi silně zvědavost, nikdy mě to nepustilo k lidem, byť byli i mediálně známí, kde bych raději neměla být.

Markétu Maděrovou jsem již nějakou dobu vnímala v online prostoru a cítila jsem s ní dost velkou rezonanci. Moje osobní energie je někdy velmi intenzivní a když již chci něco pomoci řešit, většinou je to již velmi dobře nachystáno a dostáváme se do velkých hloubek. Proto jsem se na Markétu obrátila, protože jsem cítila, že nezůstaneme jen na povrchu, ale půjdeme hluboko.

A to se mi při terapii s ní podařilo. Bylo to velmi intenzivní, přitom velmi citlivé, zároveň se mi i potvrzovaly mé vhledy, co kde má duše již zažila, přestože jsem o tom Markétě dopředu neříkala. Navíc objevila a ošetřila i mnoho dalších věcí a mě se propojily i vjemy, které jsem cítila již v dětství a daly mi souvislosti.

Po této velmi silné terapii si změny budou ještě dosedat, protože jsem ji absolvovala nedávno, ale již nyní cítím ještě větší ukotvení v sobě a to mohu říci, že po asi 25-30 letech seberozvoje rozhodně nejsem na začátku cesty. Markétu také beru jako velmi silnou pomocnici a odbornici i pro mé klienty, protože některé jejich osudy opravdu nejsou jednoduché a lehce řešitelné. A i když jsem terapeutka, každý máme trochu jiné dary a vhledy a já jsem ráda, že se mám na koho v podobných složitých případech obrátit a koho jim doporučit.

Myslím, že práce Markéty určitě není pro ty, co si na osobní posun a změny chtějí jen hrát, ale pro ty, kteří opravdu potřebují průlom, hluboké změny a pro terapeuty, je to za mě jedna z nejúčinnějších cest.

Tímto milá Markéto velmi děkuji a bylo mi ctí.“

Milena Kořínková

Tvořivá čarodějka, povoláním fyzioterapeutka, která pozorným okem vnímá spojitosti těla a hledá cestu k jeho nejlepšímu fungování.

https://www.milenakorinkova.cz/

„Markéta je nejhustší čarodějka, kterou znám. Sama jsem terapeutka, pracuji s krizí, traumaty a tématy intimity, sexuality a hodně se učím a vyvíjím, abych mohla poskytnout stále lepší a lepší služby. Nejsou to jednoduchá témata, mám poměrně široký toolbox nástrojů, kterými pomáhám i pracuji se sebou. To jen pro ilustraci, protože za Markétou jdu, když ani ten můj široký záběr a hluboké znalosti a dovednosti nestačí. A posílám k ní i některé své klienty, když dojdeme do témat, která jsou tak hluboká, že to chce sáhnout do dávné historie minulých životů a energetických sfér daného člověka. A vždycky to zabere. Já sama mám zkušenost, že Markéta rychlostí blesku pročistí témata, ve kterých se nemohu pohnout dál a pak konečně zase můžu s nimi pracovat sama. I to je dobré…neudělá práci za vás, ale umožní vám jít dál..“

Helena Mošnová 
Celostní traumaterapeutka, Sexological Bodyworkerka, masážní terapeutka  helenamosnova.cz 

Dlouho před kontaktem s Markétkou jsem zažívala velmi nepříjemné období, kdy se mi život v jednom okamžiku zhroutil a v hroucení systematicky pokračoval řadu měsíců. Házelo to se mnou ode zdi ke zdi, zažívala jsem jednu ránu osudu za druhou. Cítila jsem se jako v jednom začarovaném kole a nešlo mi z toho ven.

První můj kontakt s Markét byl pro mne velmi silným zážitkem, který považuji až téměř za nepředatelný ve slovech. Pokusím se jej alespoň přiblížit. Objednala jsem si hodinou konzultaci a energetickou práci na dálku. Ve chvíli, kdy Markéta začala pracovat, jsem cítila ve svém těle pro mě doposud neznámé a nevídané stavy a emoce. Při prosvětlování mi probíhaly nohama příjemné vibrace, jakoby mravenčení. Rozproudilo se to postupně do celého těla až k hlavě. Pak jsem skrz celé tělo cítila neuvěřitelnou sílu, obrovskou lásku, chvění, sebepřesahující radost. Tyto pocity jsem nikdy v životě v sobě neobjevila a do té doby skutečně nezažila. Jen jsem četla, že existují extatické stavy. Musím podotknout, že velmi dlouho před tím jsem byla uvězněna ve svých až depresích, smutku a neschopnosti se radovat. Zážitek, jenž jsem nyní měla, mě zcela přesáhl, jako bych se koupala v blaženosti. Nazvala bych to „Vesmírným orgasmem“. Ještě další týden po té mi brněly nohy.

S Markétou jsem dál pracovala několik měsíců. Byla mi laskavou průvodkyní a zjistila jsem, že i terapeutkou. Deset minut s ní mi pomohlo více než deset hodin na klasické psychoterapii, což bych vzhledem ke své profesi snad ani neměla říkat :-D. Díky ní jsem se vydala na cestu vědomějšího žití, plynutí a lásky. Naučila mne, že je důležité umět život přijímat, jak přichází. Ty vhledy a AHA momenty byly neskutečné. Naučila mne toho opravdu mnoho a já děkuji, že mi přišla do života. Od té doby se mi život začal měnit a obracet z šedivé nudné každodenní rutiny do rozmanité zajímavé a vzrušující živosti. Každá její předpověď se naplnila. Všechny rady, které jsem uposlechla, se mi vyplatily. Kde jsem neuposlechla, zpětně jsem zjistila, že jsem měla.

Prošla jsem jejími kurzy vnitřního muže, ženy i čarodějky. Byla to skvělá jízda a změny přicházely přímo hmatatelně. Například jsem měla kuří oka na obou nohách a po dokončení kurzu Vnitřní ženy mi zmizely samy od sebe na levé noze. Jakmile jsem dokončila kurz Vnitřního muže, zmizely i ty na pravé noze.

Na náhody již dávno nevěřím. Markétka mi pomohla několikrát i s psychickými problémy mých dětí, které po jejím poléčení jakoby zázrakem odezněly. Byla jsem svědkem vyčištění prostoru od duchů a negativních energií. Kdybych to nezažila, nikdy bych neuvěřila, že je tohle možné na dálku udělat.

Markétiny schopnosti jsou obrovský dar a její práce je nedocenitelnou pomocí nám obyčejným smrtelníkům, co si sami neumíme pomoci. Děkuji a pociťuji vděčnost, že jsem se díky ní mohla posunout o tak obrovský kus dopředu. Pamatujte, že Markéta ukáže cestu a pomůže vám postavit se na vlastní nohy a vykročit, ale jít pak už musíme každý sám.

Alena Šmardová 
Psycholožka a psychoterapeutka ve výcviku

„Díky tomuto světlu jsem se hodně posunula k lásce. Těžko napsat pár slovy. Děkuji“ Kamila Šálková

„Markéta je zcela mimořádný úkaz. Pokud řešíte věci, se kterými si dlouhodobě nevíte rady, ať už somatické, psychické, emocionální nebo čistě duchařské – pomůže vám. Její jemné zásahy do nehmotného světa se v naší 3D hmotě projeví rychle, nekompromisně, ale konstruktivně. Najednou je vše jasnější a i věci, které dřív nešly, jdou samy. Chodí do míst, kam jiní nechodí, pracuje s energiemi, kterých se jiní bojí. S láskou, respektem a bez bojů…a výsledky jsou mimořádné. Její lidskost a laskavost spojující, otevírající, přibližující – před ní padají i poslední zábrany. Zde víte, že už nemusíte… že všechny války uvnitř i venku jsou minulost a můžete pustit i to, co bylo dřív nemyslitelné. A úleva na všech úrovních je pak veliká. S vědomím toho, kdo zkusil a zažil leccos – ano, můžu Markétu doporučit.“

Tereza Křikavová

Doporučený terapeut – poradce Dornovy metody Plus

„Až budu doporučovat Markétu kamarádce, tak řeknu, že je to „velká holka, která vidí za 3 rohy a povídá si s kde kým a kde čím.““

„Nějakou dobu jsem ji sledovala v její skupině a tu a tam postřehla, jak si ji tam ženy doporučují. Když nám tedy v nově pronajatém domě spadlo světlo v koupelně pro kluky, byla Markéta jasnou volbou.
Dala jsem jí informace k tomu, že jsem v jiné zemi, jiné kultuře a pak ze mě začaly padat další věci okolo. Došly jsme tedy k tomu, že se podíváme ještě dál a hlouběji, na střípky duše, které s tím vším souvisejí.
Potvrdila mi některé věci, na které jsem narazila mnoho měsíců před tím a o kterých jsem si absolutně nebyla jistá, jestli mohly být pravdou a nebo jen nějakým fantasmagorickým výplodem mé mysli. Respektive o těchto věcech začala mluvit ona, aniž bych ji na ně upozorňovala.
Po krátké době jsem ji oslovila znovu, tentokrát s „generálním úklidem“. Při této příležitosti mi lehce doladila i něco u synů. Mimo toho mě naučila, jak můžu s některými věcmi pracovat sama.
Z tohoto setkání zmíním snad jen to, že mi vyladila vnitřní ženu a vnitřního muže tak, jak jsem je ještě vyladěné neměla. A úspěšně si to každovečerní prací udržuji.
Když budete řešit něco „mezi nebem a zemí,“ je Markéta jasná volba.
Poznámka pod čarou: ačkoliv se to do byznys skupinky úplně nehodí, blízké kamarádce bych taky řekla, že Markéta odvádí „ku… dobrou práci.““

Petra Holubová
Průvodkyně na Cestě k lepšímu životu www.pruvodkynenaceste.cz

„S Markétou pracuji již několik měsíců. I když jsem neměla předchozí zkušenost, objednala jsem si po krátkém oťukávacím rozhovoru rovnou balíček „Vnitřní posun“ (6 hodinových konzultací). Za tu dobu, co procházíme a čistíme jednotlivá témata, zažívám hlubokou vnitřní proměnu.

Na povrchu to vypadá velice jednoduše. Prostě si s někým hodinu telefonujete. U toho ale paralelně probíhá mnoho vnitřní práce a čištění. Baví mě, jak Markéta citlivě reaguje a sdílí, v jakých jemněhmotných úrovních se zrovna pohybuje. Vše doplňuje vizualizacemi, během kterých se do obrazů a slov promítá vnitřní stav duše, který se narovnává a čistí. Já jsem také aktivní partnerkou v procesu. Vyhovuje mi, že se mohu Markétě ozvat a konzultovat, jak probíhá následná integrace.

Markétu doporučuji, pokud už jste na cestě a jste ochotni pustit se daleko i hluboko do sebe.“

Alena Cardová
www.alenacardova.cz

 

Z Facebooku

Chcete to taky zažít?

„Těžko vyjádřit míru vděčnosti nad tím, jak můj život obrátila práce s energiemi od Markéty. Je úplně jedno, v co věříte, kolik pochybností máte, jaké špatné zkušenosti vás potkaly, k tomu, aby se vám dostalo její pomoci, potřebujete, aby se sešly najednou dvě okolnosti: abyste se rozhodli nechat si od ní pomoci (nebo nechat si od ní dokázat, co umí, doplňte si sami, co je Vám bližší) a aby ona měla dovoleno pro Vás v daném problému něco vykonat. A to je vážně celé. No, možná si ještě odpustit nějaký ten svetříček nebo kabelčičku, protože takto psychicky náročná práce/služba nemůže být zdarma. Její prosvětlení funguje okamžitě, funguje spolehlivě, a rozhodně funguje tak, že to na sobě poznáte a nemusíte ani být spolu v jedné místnosti. Má výjimečný dar a k tomu chuť pomáhat, je naprosto unikátním koktejlem lidskosti, humoru a laskavosti. Mě osobně úplně a zcela odstranila migrény, které mě sužovaly mnoho let několikrát do týdne. Byla jsem zničená, byla jsem v depresi, byla jsem závislá na lécích, které měly pomáhat. Hroutila jsem se. Medicína mi nedávala odpověď, a na duševní úrovni jsem svůj stav nedokázala ani pochopit, natož si sama pomoci. Markéta dokázala najít příčinu během jediného telefonického hovoru a ten den mě ta nemoc, ať je to jakkoli neuvěřitelné, navštívila naposledy. I přesto mě má čarodějka neopustila, a hlídala čištění, které na úrovni energií probíhalo, ještě několik následující dní. Děkuji, děkuji z celého srdce a přeji víc a víc zachráněných klientů.“

Lucie Atamanjuk

„Včerejší zážitek zatím zpracovávám, ale už teď vím, že bude velmi pozitivním začátkem další etapy mého života“ Soňa Vojáčková

„Byl to naprosto magický den!!!!! Totální napojení na děti, měla jsem výbornou náladu a se všema se kočkovala a pořád vtipkovala. Nápady mi chodily samy. Cítila jsem se v těle vyšší… (jsem prcek, mám necelých 160 cm). Víno mi nechutnalo a vůbec se nedostavil ten stav „špičky“. Spala jsem jako dudek. Vedle sestry jsem se necítila provinile! Prý jsem úplně zářila! Prostě mega kouzla. Jsem za to nesmírně vděčná!! Děkuji Vám nesmírně.“

Adélka Pánková
Recovery koučka a novinářka, tanečnice

„Markétu považuji za dámu naprosto briskně povolanou k pomoci těm, kdo jsou připraveni.“

Přátelé, já vlastně vůbec nejsem ezoterička. Nejsem v žádné komunitce, prostě procházím životem, jak umím. Na Markétu jsem narazila ve fázi, kdy jsem po dloooouhém utrpení přes mnoho životů stála před jakousi bránou a říkala si: „Tak už jsem veškerou vnitřní práci, která mě k tomuto tématu napadá, udělala. Už opravdu nevím, jak ještě více být
v této situaci lepším člověkem. Nerozumím, proč stále dál trpím, ale přijímám, že to tak možná prostě z vyšší moci je, bude, a basta.“ A Markéta přišla, vzala s úsměvem klíč
a odemkla tu bránu. S citem, vhledem, i důsledností profesionální šamanky 😀 Co je za bránou teprve poznávám. Beru to trochu jako Boží odměnu za mou odvedenou vnitřní práci, trpělivost v utrpení atd atd. Rozhodně ale po zkušenostech s mnoha jinými citlivci považuji Markétu za dámu naprosto briskně povolanou k pomoci těm, kdo jsou připraveni. Děkuji.

Eva Rohleder, Hudebnice www.evarohleder.com    www.zuzomuzicka.com

 

„Ona prostě ví a umí. Děkuju za pomoc.“

Eliška Antošová

„Kontakt na Markétu se ke mně dostal ve chvíli, kdy jsem byla cca půl roku po rozchodu a neustále se mi nepříjemně stahoval žaludek, kdykoliv jsem byla nucena s ex partnerem komunikovat. Domluvily jsme se, že si popovídáme po telefonu a já absolvovala víc jak hodinový rozhovor, při kterém moje tělo reagovalo jak šílené: od bolesti hlavy, přes pocity ke zvracení a pláče, až do celkové úlevy ke konci rozhovoru.
Byla jsem naprosto vysílená, ale ten balvan zátěže, co ze mě spadl, byl obrovský. Ještě jsme pak malinko dolaďovaly druhý den, ale ta změna byla obrovská a hlavně trvalá. Tehdy jsem měla pocit, že je vše vyřešeno jako mávnutím kouzelného proutku. To jsem se ale spletla, je to začátek další cesty….jak se uvolnila jedna část, vyskočí na mě občas něco, co člověk bere jako „normální“ a najednou přijde chvíle, kdy si uvědomíte, že to vůbec není normální, a že to je komplikace ve vašem životě, se kterou se ale dá pracovat a kvalitu svého života opět můžete posunout o level výš.
Dále jsem měla velikou potřebu vyřešit téma počůrávání svého dítěte, které bylo z jedné strany rodiny považováno za „normální“ do vysokého věku, protože „tak to měli i ostatní v rodině“. Ale já se nechtěla smířit s tím, že se mi dítě bude trápit počůráváním až do puberty. Už teď, jako předškolní, se tím trápilo. S Markétou jsme se tedy domluvily, že uděláme na toto téma rozhovor a prosvětlení…šlo to hluboko do rodových linií a řešilo se i mnohé kolem….a výsledek byl (a je) pro mě naprostý zázrak: moje úžasné dítě, které nebylo tehdy k rozhovoru ani přítomno, se ze dne na den přestalo prostě v noci počůrávat (do té doby to bylo 1-4x týdně). Prostě to najednou přestalo. Do teď se mi chce brečet dojetím, když si na to vzpomenu, protože pro matku je vždy šílené dívat se na své dítě a nemoci mu nijak pomoct, když vidí, že ho něco trápí. A Markéta nám s tím pomohla během jediného prosvětlení po telefonu. Je prostě anděl a já jsem neskonale vděčná, že jsem ji měla možnost potkat. Markéto, moc a moc Ti děkuji!“

Hanka Chevalier
Pojištění vozidel a majetků www.hazi.cz

„Jednou mi kamarádka vyprávěla o úžasné ženě Markétě, jak jí už mockrát pomohla s různými tématy, a že kolikrát se jí díky tomu život výrazně změnil k lepšímu i v jiných oblastech, o kterých ani netušila, že by tam byl nějaký problém. Já v té době měla veliké problémy s kůží a žádná jasná dogmata a dobře míněné rady nepomáhaly. Markétě jsem se ozvala a na dálku se na mne podívala. Odhalila příčinu mých potíží a společně jsme ji poléčily. Šlo o čištění rodové linie. S tím bych si sama neporadila. Bylo to úžasné, protože jsem ty procesy léčení cítila v těle. A to mám ráda. Mám pak pocit, že to nejsou jen slova, ale že to léčení opravdu probíhá. Problémy skutečně zmizely! Už při prosvětlování jsem cítila obrovskou úlevu a po pár dnech se kůže úplně uzdravila. Od té doby se na ni obracím, kdykoliv cítím, že si sama s problémem mého zdraví nevím rady. Vždy mne krásně navede a společně příznaky přes příčiny vyléčíme. Nádherně to funguje! Navíc mne pokaždé milé povídání s touto nádhernou světelnou bytostí potěší. Povídání si o šílených a často i ošklivých činech odehrávajících se kdysi v naší dávné minulosti s jejím fajnovým humorem je hnedle snesitelnější. Děkuji za vše! ♥“

Radana Vanésa Kovárníková
https://radanakovarnikova.cz/

 

„Vše jsem prožívala i na úrovni fyzického těla, některé momenty byly velmi silné a náročné.“

Ahoj….v ten pravý čas mi přišla do života další světlonoška a úžasná bytost, která mi pomohla uvolnit okovy, prozřít, pochopit a volněji dýchat…po prvotním nezdaru, kdy nám andělé nedovolili splynout, se znovu po čase do mé mysli vloudila potřeba zavolat a požádat, zda teď není již vhodná doba…..tušení bylo správné…bylo nám dovoleno prosvícení….probíhalo pouze po drátě, ale s Markétou to byla jízda. Vše jsem prožívala i na úrovni fyzického těla, některé momenty byly velmi silné a náročné, těžce se mi zpracovávaly křivdy a bloky z dětství, které mi bránily v sebelásce…nakonec jsem dokázala odpustit v srdci všem i sobě, ale co je pro mě nejdůležitější, že tento stav oproti jiným terapiím je neměnný…..i nyní postupem času, vzpomenu-li si na jakoukoliv křivdu…bolest…usmívám se a v duši cítím neskonalý klid…všem, kdo chcete začít na svět hledět s láskou, pochopením a hlavně sami sebe dát na první místo ve svém životě, a nedaří se Vám to, požádejte o vedení Markétu. S láskou a úctou, 

Alenka Vodičková

 

„Markétka je úžasná a můžeme

i s mužem jen doporučit.“

Renata Pekárková

„Markétu znám už delší dobu… věděla jsem, že se zabývá kartami a zpočátku jsem chtěla ,,jen,, poradit co mám dělat, jak se rozhodnout, v čem je problém, že se mi tak kazí celý život… Měla jsem problém se svými rodiči, kteří se rozváděli, se svým přítelem a sama se sebou. Nebylo to lehké období… A tak jsem se jí po dlouhé době ozvala. Nabídla mi schůzku a celkově se se mnou snažila najít jádro problému. Jako jedné z mála lidí jsem v ní začala cítit takovou důvěru, že jsem jí dokázala vysvětlit všechny své strachy, emoce, celkově vše, čeho jsem se bála a co mě ničilo. Díky klidu, který mi dávala, jsem se dokázala naplno otevřít.
Hlavní problém jsem měla se sebeláskou, egem a karmou. Díky celkovému prosvětlení jsem se začala cítit lépe, začala jsem se mít sakra i ráda (a to je co říct ).. Pomohla mi se spousty věcmi v energiích a kdykoliv, když jsem potřebovala pomoc mi byla na blízku.
Tímto Ti chci zároveň poděkovat. Nejsi jen člověk, který mi pomohl – stala jsi se mojí nejbližší, nejupřímnější a nejsrdečnější přítelkyní a jsem velmi vděčná za to, že Tě mám Děkuji za vše co pro mě děláš!“

Lucie Marková

"Každý jsme na cestě. I já putuji životem, učím se, zkouším, čtu, zažívám a prozřívám. Zkoušela jsem různé postupy pod vedením. A i když se mi hodně věcí propojilo a pochopila jsem, zůstávalo to pořád jakoby na povrchu. Od té doby, co spolupracuji s Markétou a ona se mnou, se mi konečně daří praktikovat. Z hlavy se to posouvá do srdce a do těla a ty změny se konečně dějí. Jsem za to nesmírně vděčná. Děkuji!"

Eva Teichmannová

"Markétu jsem kontaktovala poprvé, když jsem dlouhodobě trpěla nepochopitelnými úzkostnými stavy ohledně svého syna. Léta jsem se snažila přijít na to, co to ve mě vzbuzuje, mívala jsem sny, jak o syna přicházím, ztrácím ho… S Markétou jsem se spojila přes messenger, práce trvala asi tak 20 min. a bylo po všem. Netuším, jak to udělala, ale moje strachy, se kterými jsem se potýkala opravdu spousty let, zmizely. Markétu tedy všemi deseti doporučuji, pracovaly jsme spolu už dvakrát a pokaždé se výsledek dostavil okamžitě. Je to taková moc milá čarodějka a mám ji ráda. ?"

"Markétku vřele doporučuji všem, kteří se snaží porozumět sami sobě. Je to Anděl, který vám ukáže všechny vaše strachy, otevře a vyčistí všechna traumata a ještě navíc se potom cítíte velice dobře. Řeším s Markétou opakovaně různé problémy a vždy mi poradí a pomůže mi s vyčištěním všech negativních stop. Vždy jí volám zoufalá a hovor ukončuji s pozitivním účinkem ? Děkuji za Tebe a Tvé poslání!"

Denisa

Reference Workshop Finanční hojnost

“Vážně super”

„Líbí se mi, že Markétka vše polopatě vysvětlí a hlavně dá opravdu praktické tipy a rady jak postupovat dále a co přesně dělat, aby nám to pomohlo s danou věcí opravdu pracovat a rozvíjet se postupně. Za mne vážně super!“

Alena Kolbábková

“Jsem opravdu nadšená”

Děkuji moc za dnešní workshop. Bylo to moje první setkání tohoto druhu a jsem opravdu nadšená. „

Petra Ježová

“Nové vhledy”

Děkuji za nové vhledy a nasměrování. A.B.

Alena Bartošová Barnetová

„Nové obzory“

Velmi zajímavé oblasti, pro mě doposud neprobádané a nepoznané. Otevřely se mi nové obzory, vyzkouším nové věci.

Jana Zrůbková

“Parádní workshop”

Parádní workshop, který mi přinesl hodně námětů k přemýšlení nad svým dosavadním nastavením a možností ho změnit ke své větší spokojenosti. Moc děkuji

Brigita Uhrová

“Úžasná energie”

Děkuji za úžasnou energii ♥️ „

Andrea Pecková

“Milý první dojem”

První dojem byl moc milý na hromadné akci. Zvažuji i osobní lekci.

Petra Gregůrková

„Praktické informace“

Skvělé praktické informace nejen pro začátečníky.

Lucie Juráčková

„Skvělé nakopnutí”

Moc děkuji za pozvání na workshop. Markétka je moc příjemná, pozitivní, bylo to pro mně skvělé nakopnutí. Určitě chci převést do praxe 😉

Martina Eliášová Babinská

“Spousta užitečných informací”

Moc děkuji za skvělý workshop ohledně peněz. Padla spousta užitečných informací a zajímavých věci, které by člověk ze své logiky, neřekl. Teď jen v hlavě nastavit tento přístup a teěšit se z hojnosti ?

Simona Smutná

“Pozitivní energie”

Markét je skvělý, pozitivní člověk. Vyzařuje energii, která Vás přesvědčí o tom, že vše se dá změnit. Tolika vše, co sami změnit chcete.

Iveta Čípková

„Úžasný workshop“

Úžasný workshop, Markétka je skvělá, nebyla to první zkušenost. Ráda se k ní vracím, už mi mockrát pomohla. Těším se na příště.

Barbora Šebestová

Reference  Workshop sebeláska

„Markéta je pro mne neuvěřitelně pozitivní člověk, ze kterého září klid a v její přítomnosti či blízkosti se opravdu cítím v klidu a uvolněná. Líbí se mi, že nabízí různé alternativy řešení či procesů k řešení a neříká tohle bys měla a neměla. Nemusím dělat přesně tohle, protože je to sice dobré, ale mě nepříjemné , ale najde další možnosti, které mi třeba příjemné budou. Když o něčem mluví, tak chce člověk vědět stále více a více a napadají ho hned otázky vztahující se přímo na sebe… Zkrátka super čarodějka, které věřím…“

Alena Kolbábková

Děkuji moc za další skvělý workshop. Povídání (místy až strašidelné) plné energie, které Vás chytne a nepustí.

Petra Ježová

„Děkuji za otvírání nových vhledů! A.B..

Alena Bartošová Barnetová

„Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit a dozvědět se, jak řešit problémy, které se na mě nalepily. Je úžasné poznat někoho, kdo pomůže, aniž by věděl konkrétně, o co jde.

Petra Ritter

„Nevěděla jsem, co od workshopu sebeláska očekávat a byla jsem velmi mile překvapená. Určitě to není můj poslední a těším se na další ❤️“

Hana Kopecká

„Moc děkuji za možnost zúčastnit se workshopu. Moc se těším na pokračování. Otevřelo mi to nové obzory. Chci aplikovat některé věci hned do praxe.“

Martina Dvořáková

Markétka je moc milá žena, která se příjemně poslouchá a dokáže člověku dodat takový vnitřní klid a pocit jistoty.

Pavla Janošková

Bylo to skvělé. Spoustu hezkých a užitečných myšlenek a pohledů, o kterých jsem nikdy nepřemýšlela. Moc se mi líbilo a už i aplikuji – minutku do mobilu s otázkami. Chaloupka srdce, rande a řešení, zažehnutí plamínku. Moc se mi workshop líbil a těším se na další.

Šárka Vykoukalová

 

„Markét je “hračička” ? její pozitivní energie srší i přes monitor při on-line workshopu. Věřím, že při osobním setkání bych odcházela rozzářená jak žárovka po celodenním svícení. Byť zamýšlená a plná informací, přesto plná světla. „

Iveta Čípková

 

„U Markétky jsem absolvovala workshop na téma Sebeláska. Opravdu krásné dvě hodiny. I když jsem si myslela, že mě toto téma aktuálně moc netrápí, jsem moc ráda, že jsem se do workshopu přihlásila. 🙂 Zase jsem všemu více otevřená a více mě toto téma zajímá. 🙂 Velmi se mi líbila ukázka čtení, kdy se Markétka opravdu „trefila“ a poukázala na mou opatrnost a ochranou zónu. 🙂 Aniž by věděla, že jsem těhotná, tak na to také poukázala. Moc se těším na další spolupráci. 🙂 ?

Kamila Bystřická

 

„Velmi podnětný workshop na téma sebelásky s praktickymi radami jak začít. Moc děkuji.“

Brigita Uhrova

 

 

Celý workshop byl naprosto pohodový, Markéta má velmi příjemný hlas a dobře se poslouchá a její rady jsou moc přínosné.“

Bohdana Špalková

Reference workshop sebeodblokování

„Pomalé krůčky jako sběr lucerniček…vedoucí k velkému světlu!“

Alena Bartošová Barnetová

Kdo nevěří, ať to zkusí. Odblok mi kupodivu pomohl…. ani nevím co mě tížilo, jen se to projevovalo fyzicky. Potom velká úleva, nával energie.

Petra Gregůrková

Markét mě fascinuje čím dál tím víc! Mám pocit, že i naprostého odpůrce této tématiky a těchto záležitostí kolem ezoteriky atd., to naprosto dostane. Začne to pracovat uvnitř každého z nás! Doporučuji každému vyzkoušet alespoň jednu hodinku

Alena Kolbabková

Workshop sebeodblokování byl naprosto skvělý! Zaznělo spoustu skvělých myšlenek a doporučení, které jsem aplikovala ihned do praxe a pomáhá to ❤️ Marky, děkuji!

Šárka Vykoukalová

Tento workshop mi hodně otevřel oči a za to jsem moc ráda. Jsou věci, které si člověk opravdu neuvědomí, i když je má přímo před očima. Jsem moc ráda, že jsem na tomto workshopu mohla být a ráda se zúčastním i dalších.“ 

Petra Ritter

Děkuji za tento workshop. Člověk se vždy dozví něco nového a učí se pracovat sám se sebou.

 Hana Kopecká 

 

Děkuji za skvělý workshop. Zatím nejlepší ze 3, co jsem s Marketkama absolvovala. Děkuji za ucelené informace ohledně čaker, barev, kamenů a EFP techniky – konečně jsem pochopila jak přesně funguje.“

Simona Smutná

Bylo to skvělé.

Sabina Podsedníková

Perfektní workshop! Doporučuji všem, kteří nejsou úplní odpůrci eza a mystiky. Markétka je smíšek, jde z ní i přes kameru úžasná pozitivní energie. Vše vysvětlí jasně, srozumitelně a hlavně lidsky a normálně i pro nás – „nečarodějky“. Zazněla spousta tipů a rad, které lze okamžitě převést do praxe s okamžitým výsledkem, což je super! Za mě jeden z top workshopů! Děkuji děkuji děkuji!!!

Tereza Hlaváčková

Velmi děkuji za workshop Sebeodblokování, pronikla jsem víc do tajů čaker, hlavně mě oslovila 5 čakra. Mám problémy se štítnou žlázou a tak mohu pracovat na svém zdraví.?

Bohdana Špalková

Chcete to taky zažít?

Pin It on Pinterest

Share This