Jak si změnit budoucnost hned teď

20. 2. 2020

Ráda bych vám popsala princip rušení tlaku na verze budoucnosti a tím i vaši schopnost proměny situace ve vašem životě. Dnes jsme jej řešily s kamarádkou. Je to princip, aplikovatelný na mnoho oblastí, sice není všezachraňující, ale umí dost pomoci.

Máte aktuálně něco, co hodně prožíváte, co je vaším palčivým tématem? Něco, co obnáší vaši touhu to mít, a zároveň to obnáší variantu budoucnosti, co si za žádnou cenu nepřejete zažít? Třeba chcete otěhotnět. Nebo chcete partnera. Nechcete se smířit s tím, že byste už neměli mít nikdy miminko. Kategoricky odmítáte žít celý život sám. Ale nějak se to dlouho nemění a nedaří se.

To je okamžik, kdy vám řeknu, abyste přijali i tu variantu budoucnosti, kdy nikdy už neotěhotníte. Nebo abyste se smířili s tím, že zůstanete sami.

A vy se možná budete bránit: S tím se nikdy nesmířím! Takovou budoucnost prostě nechci! Nebudu se s tím smiřovat, tohle prostě nepřijmu! Když to přijmu, tak to budu tak mít, a já to tak mít přece nechci!

Tady je nutné si uvědomit, že my tím naším přijetím nenastavujeme, abychom takovou budoucnost měli. To vůbec ne. Naopak ani nenastavujeme, abychom ji neměli. My vůbec neřešíme, co se reálně bude dít. My řešíme a měníme své vnitřní nastavení.

Tím, že přijmeme i tu variantu, kterou jsme dosud odmítali, zrušíme svůj tlak, který máme. A když netlačíme proti této verzi budoucnosti, netlačí ani ona proti nám nazpět, to znamená, nemusí tato oblast našeho života už stagnovat. Povolíme to, uvolníme, netlačíme tam, netlačí se proti našemu tlaku, situace se pustí a vžene se do ní čerstvý vzduch, vtrhne tam nová energie, protože už jí to dovolíme. A ta nová energie nám přinese nová témata a cesty a časem klidně přinese třeba i to otěhotnění, nebo i to rande.

Takže pokud vám tento můj článek rezonuje, a máte někde tlak, uvolněte jej. Sedněte si, dýchejte, smiřte se se všemi variantami budoucnosti, i s tou, kde máte tlak, přijměte ji, prodýchávejte si to, odžijte si pocity, dokud při té představě i v této variantě budoucnosti nemáte pocit bezpečí, klidu, čistoty a smíření. Poděkujte. Jste volní.

Můžete opakovat vícekrát, podle pocitu.

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáš energie? Pracuješ s nimi? Tvoříš s láskou? Pečuješ o lidi? Jedeš tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáš už pomalu na koho obrátit, když něco řešíš? Tak tady jsi správně. Spolu můžeme řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně ti kryju záda v případech, kdy se tobě nebo tvým klientům otevřela náročnější záležitost. Vhledy>>

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter 

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This