Naštvaná paní

13. 3. 2020

Kdysi, to mi bylo ještě -náct, v Brně Husovicích, v jedné mladé rodině s miminkem a pejskem byla situace, kdy miminko pořád pláče, pes často podivně kouká a bezdůvodně štěká, atmosféra houstne. Jali se vyzkoušet moji návštěvu, co to udělá.

Na prahu bytu jsem málem ani nevešla dovnitř, měla jsem tam nepříjemný pocit, jako by byl vzduch plný miniaturních jehliček. Sedli jsme si v kuchyni a já zkusila kreslit. Moc jsem toho nenakreslila, začala jsem tužkou silou rozmachem automaticky bodat do papíru. Omluvila jsem se, že budu chvíli mimo, vzala hlavu do dlaní a zavřela oči. Pak jsem oči v duchu otevřela a rozhlédla se kolem. Nad námi stála paní, rozrušená a naštvaná. Ptala se mě, co to má znamenat, že jí nikdo neodpovídá, proč s ní bydlí, že ji ignorují, že jsem jediná, co s ní mluví. Vysvětlila jsem jí, že je už mrtvá. Jakmile jí to docvaklo, ve vteřině ji odnesli andělé směrem vzhůru, byla to velká síla světla. Já z bytu utekla podobně rychle.

Před domem mě mladá maminka dohnala, pamatuju si, že mi dala čokoládu a vysvětlila mi, že to je úžasné, co dělám, že mi to neřekla předem, ale že tam nějaká paní ubodala svého manžela.

Po nějaké době se mi donesla od společné známé zpětná vazba, miminko i pejsek klidnější, manželství lepší, atmosféra zachráněna.

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáte energie? Pracujete s nimi? Tvoříte s láskou? Pečujete o lidi? Jedete tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáte už pomalu na koho obrátit? Jsem tu pro vás. Pomůžu vám řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně vám kryju záda v případech, kdy se vám nebo vašim klientům otevřela náročnější záležitost. Tady jste správně. Vhledy>>

mystický kvíz

Chceš zjistit, která bohyně pomáhá tvé duši?

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This