Nedostupná láska

13. 3. 2020

Prosvětlením jsme řešily, proč si paní vybrala citově nedostupného muže. Cítila, že je v tom něco víc, a v ženské rodové linii si takový typ muže vybralo několik generací žen.

Ukázala se nám v ženském rodě jedna nádherná mladá velmi silná čarodějka, kdysi se nešťastně zamilovala do nedostupného muže. A protože láska je silnější než kouzla a ona měla oboje, otisklo se schéma do rodu velmi silně. Od té doby se ženy rodu opakovaně zamilovaly do citově nedostupného muže, aby to tentokrát už napravily, aby to teď už šlo, aby se to teď už povedlo.

Zveme si tuto čarodějku z rodu z minulosti k léčení. Paní mi popisuje své pocity u prosvětlení: To byla smršť pocitů, vůbec nebyly moje a byly silné, zážitek, jak průlet několika staletími, všechna ta bolest všech těch žen. Panika, bezmoc, nohy bez života, strašná touha, zlost, pláč, tíha na hrudi, pak to přešlo ve smutek, takový pocit jako tělo bez života. A nakonec přijetí a odpuštění.

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáte energie? Pracujete s nimi? Tvoříte s láskou? Pečujete o lidi? Jedete tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáte už pomalu na koho obrátit? Jsem tu pro vás. Pomůžu vám řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně vám kryju záda v případech, kdy se vám nebo vašim klientům otevřela náročnější záležitost. Tady jste správně. Vhledy>>

mystický kvíz

Chceš zjistit, která bohyně pomáhá tvé duši?

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This