Podpora Terapeutům

Vnímáte energie a pracujete s nimi?

Pečujete s láskou o druhé?

Jste čarodějka? Koučka? Terapeutka? Fyzioterapeutka?

Jedete tak pokročilou úroveň, že se nemáte už pomalu na koho obrátit? 

Jsem tu pro vás.

I vám se může stát, že u některých svých klientů narazíte na něco, co v tu chvíli nemáte přístup vyřešit.

Ať už přivtělená entita, která vytváří tomu zákazníkovi diagnózu schizofrenika, nebo nějaké schéma z nevtělené části pole, která vás nepustí efektivně vyřešit blokádu zad a podobně.

I v takových případech jsem tu – pro vašeho klienta i pro vás.

Objednává se minimálně hodina.

Je možné vyčerpat si ji postupně dle operativní domluvy, i formou vícero kratších hovorů – rychlovhledů na energie u „komplikovaného klienta“ – během pár minut vás navedu.

„Každý z terapeutů pracuje se svými dary a schopnostmi. A ne každý „vidí“, jak daleko zasahuje provázanost událostí, co vše jde dočistit, odpojit a co již ne, co je již např. karmický úkol daného klienta, nebo kde již zasahuje do (pro sebe) příliš vysoké hry.
I přes čistotu napojení a ochranu, se občas může odraz negativní magie připomenout, či ukázat tomu terapeutovi, který dotyčného čistil. Třeba jen proto, že daného klienta „vyvázal“ někomu z jeho napojení. A nebo se po vyčištění „lehčích“ témat ukáže další, výrazně „hutnější „vrstva k řešení.
A proto, pokud máme tento pocit, dojem, informaci, je dobré mít za sebou někoho dalšího, jehož schopnosti sahají dál a výš. A bez šimrání vlastního ega si dokázat přiznat, že někdy potřebujeme pomoc.
Pro mě je takovou bytostí Markéta Maděrová, mystikavpraxi.cz.

Její možnost rychlého vhledu pro terapeuty, je super příležitost pro ty, kteří vnímají, že něco probíhá jinak, tíže, než za standartní situace. Dokáže nahlédnout o jak hlubokých vrstvách se bavíme a zda pomohou techniky, co známe, nebo je třeba vyšší level pomoci. Ne nadarmo o ní jedna vědomá žena prohlásila, že je to čarodějka pro čarodějky.“

Milena Kořínková

Tvořivá čarodějka, povoláním fyzioterapeutka, která pozorným okem vnímá spojitosti těla

a hledá cestu k jeho nejlepšímu fungování.

https://www.milenakorinkova.cz/

Chcete nejprve nezávaznou konzultaci zdarma? 

Těším se!

Vyberte si, kdy se uslyšíme:

Pin It on Pinterest

Share This