Procesy transformace na rok 2020

31. 1. 2020

Krásný den přeji a pokračuji v hlášeních o Transformaci z pohledu Oddělení Karmy, kde pracuji. Dovolím si konečně se otevřít trochu více, přestože je to pro mě obrovský krok z pohodlí a klídku, smrádek ale teploučko, známe asi všichni 

Jak jsem minule už nastínila, otevírá se nové téma po tom minulém tématu SÍLA, kdy se řešil zde v Evropě zejména středověk, veškeré variace k principu čištění pošlapání své síly, aby se vyčistilo veškeré zatížení tam, kde jste nebyli ve své síle, kde jste se báli být čarodějkou za svá minulá upálení, za umučení v minulosti, kde jste uvěřili, že se musíte schovávat a nesmíte být ve své síle, řešila se zkrátka duchovní SÍLA.

Transformace pomáhala, a nadále ve vlnách pojede, pustit konečně vše, kde nejste ve své síle, kde si bráníte být ve své síle jako vy, individuality, čili proto se mimo mnoho jiného třeba v létě 2019 ve velkém odehrávaly nájezdy entit na vyšší já lidí. Neodehrávaly se proto, že by byl konec světa a všichni máme panikařit, (ano, vím, že se o tom píše i v Bibli, ale opravdu nemusíte panikařit), odehrávaly se ale proto, aby se konečně ukončila spolupráce s těmi entitami, na principu „co se mi objeví, to mohu vyřešit, protože to konečně vidím“. Vždyť co je to entita? Je to jenom energie, je to zkrátka energie, mnoha typů strachu, který živilo už tolik lidí, tím, že konkrétní strach prožívali, že se tím vyprofilovala autonomní jakoby bytost, entita, když si prohlížím historii, tak třeba u epidemií nemocí, kdy umíraly ve velkém děti, se profilují entity nad kolektivem zničených maminek např.

Ale to už je pryč, tohoto se máme právě už zbavit, už žádný strach, už budeme vědoměji tvořit realitu, my jsme ti, kdo ji už dávno tvoří, a podle toho to tady taky vypadá, proto je transformace, aby nebylo zase bum.

Pomalu se otevírá nyní nové větší téma v Transformaci. Jedná se o téma – chvilka napětí – ZDROJ. Naše Zdroje Síly si už nezatěžujeme sami tím, co jsme přijali za své, strachem, vinou a uměle implantovanými zábranami, což lidem, např v ezo rybníčku čarodějům a čarodějkám umožnilo ve velkém se pustit do manifestace svého poslání duchovního zase znovu otevřeně a beze strachu, proto to „množství falešných proroků“ v Bibli, protože ne každý si umí ohlídat, kam se napojuje např.atd atd atd

Takže přichází na řadu další krok, stupínek transformace, a to je to, jak se Zdroji Síly nakládáme a veškeré oblasti s tímto spojené na individuální rovině, která ale už není toliko individuální, ale už se otevírá logicky směrem ke druhým bytostem, už zde bude docházet k řešení interakcí mezi Zdroji a tudíž v této duální verzi Bytí mezi bytostmi – vzájemná napojení a ovlivňování zdroje.

Toto je důvod, proč mnohé bytosti, pracovníci světla i mnozí další, každý podle svého stupně otevření a napojení, vnímají, že se připravují na letošek témata vztahů a že se z vyšších já jednotlivců pomalu otevírají přípravná kola ve vlnách, například právě individualita, kopírování, samostatnost, otevření se směrem k druhým lidem a k tomu, jak se nabízíme svým zdrojem druhému nebo naopak chceme se napojit na zdroj druhých bytostí.Toto vše už musí taky pryč, Zdroj má svítit a nezdravá užití a napojení už nebudu nijak podporována, naopak budou v rámci procesu transformace rušena. A aby mohla být rušena, je třeba být silný.
A protože v tomto světě nám naše nakládání se zdrojem ukazují zejména vztahy, tak proto zejména vztahy. Postupně dojdeme k tomu, že stejně nic neexistuje, ani jiní lidé, ale to zase jindy.

Jinými slovy, nebráníme už sami sobě a teď se budeme postupně učit nebránit si v tom ve vzájemnosti s druhými.

Láskyplný den ? Miriam Amalthea a Mistři Karmy

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáte energie? Pracujete s nimi? Tvoříte s láskou? Pečujete o lidi? Jedete tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáte už pomalu na koho obrátit? Jsem tu pro vás. Pomůžu vám řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně vám kryju záda v případech, kdy se vám nebo vašim klientům otevřela náročnější záležitost. Tady jste správně. Vhledy>>

mystický kvíz

Chceš zjistit, která bohyně pomáhá tvé duši?

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This