Prokleté zrcadlo

13. 3. 2020

Kamarádky mě označily v diskuzi na facebooku pod příspěvkem, kde paní popisovala, že je na návštěvě u příbuzných, že tam straší, že to ví už dávno, ale bylo to vždy neškodné, jenže tentokrát to už otevřeně útočí na lidi, i na děti.

Začalo to ve chvíli, kdy se rozhodla zakrýt zrcadlo zabudované ve skříni v ložnici, protože z něj měla nepříjemný pocit, že se za ním děje něco zlého, a děti se kolem něj bály projít… Při pokusu dát přes něj prostěradlo dostala paní ránu, kterou popsala „jak když si sáhnete do zásuvky“. Podruhé jí něco do skříně přivřelo prsty, několikrát pak prostěradlo spadlo, přestože bylo zavřené do těch dveří od skříně.

Začaly i útoky, od nesmyslně zabouchnutých dveří před nosem, po podražené nohy na rovině atd. a následně i malé dítě dostalo ránu do obličeje otáčecím křeslem, které se samo otočilo a uhodilo ho, když dítě procházelo okolo.

Odhalila jsem působení démona, kterého jsem odeslala a následně jsem řešila kletbu na zrcadle, která tam otevírala bránu, kterou se to tam hezky hrnulo. Kletbu jsem zrušila a bránu jsem zavřela, zrcadlo se tím stalo už jen normální zrcadlo. Paní jsem poprosila aby šla k zrcadlu, že by z něj už měla mít dobrý pocit. Paní píše, že vnímá plno zvláštní energie, tak jí píšu, že to já stojím vedle ní 🙂 Následně hlásí, že ji tam celou dobu hodně bolela hlava a že to je pryč a že v té místnosti už spali, což předtím bylo nemyslitelné, a celkově že už mají klid.

Ještě pár mých slov k zrcadlům: ono se zrcadly celkově je to trochu potíž, ony jsou totiž samy o sobě taková brána, která je k dispozici, když s tím někdo umí (případně i neumí, viz plno legrácek typu koukejte se sami sobě do očí do zrcadla nějakou dobu a začne se vám měnit obličej, atd, což obecně nedoporučuji, tam se potká zrcadlo a oči, které jsou taky brána někam dál)….

Alenka v říši za zrcadlem je v podstatě odkaz na astrál. Když cestuji třeba za někým mimo tělo v astrálním těle, popíšu mu to, a oni mi to pak potvrdí, že to tak bylo, ale jen zrcadlově obráceně. Když tam letím v duchovním těle, zrcadlově obráceně to nevidím.

Třeba některé čarodějky umí používat zrcadlo k různým účelům, předloni se ke mně do bytu jedna dostala právě zrcadlem, a to mám zrcadlo jinak „čisté“ (teď už to mám samozřejmě ošetřené).

Jde zrcadlo prověřit před koupí, obzvlášť starožitné, a tam to platí u všeho, nejen u zrcadel. Můžete navnímat si to sami nebo od někoho dalšího, ale není to záruka, že tak čisté zůstane navždy…jakožto ostatně se skoro čímkoliv, vše se nějak může časem s něčím potkat.

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáte energie? Pracujete s nimi? Tvoříte s láskou? Pečujete o lidi? Jedete tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáte už pomalu na koho obrátit? Jsem tu pro vás. Pomůžu vám řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně vám kryju záda v případech, kdy se vám nebo vašim klientům otevřela náročnější záležitost. Tady jste správně. Vhledy>>

mystický kvíz

Chceš zjistit, která bohyně pomáhá tvé duši?

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This