4. 12. 2021

 jsme v tom všichni spolu

Rozebíraly jsme s kamarádkou, že my mámy na sebe někdy vyvíjíme nesmírný nátlak.

 Zvlášť pokud jdeme cestou vědomého seberozvoje, pracujeme s programy mysli, s energií. Rády bychom už to něco, co zrovna řešíme, měly vyřešené, abychom to nepředaly svým dětem.

Tyto věci ale chtějí mnohdy čas a delší cestu. A my se snažíme všechno si vyřešit, běžíme, abychom byly o dva kroky napřed a vyřešily to první, aby to k dětem nespadlo. 

 

Přitom je naprosto v pořádku na sebe netlačit a procházet tím společně s našimi dětmi, přirozeně, podle toho, jaká témata se otevírají. Mateřství je cesta, společná cesta – nás a našich dětí. Ony si řeší. A i my si řešíme. Není nutné běžet první a předat dětem hotové řešení.  

Můžeme se přece vzít s dětmi za ruce a projít tím společně, láskyplně, hrát si. 

A ony nás navedou, tím, co si řeší. 

 

Vůbec nejsme povinní vědět vždy předem a jít o dva kroky napřed, naopak. Pojďme se vzít za ruce a projděme tím spolu.

 

Pokud jste terapeutka, čarodějka, možná na sebe někdy tlačíte také takovým způsobem. Máte pocit, že nemůžete v nějakém tématu té zákaznici přece vůbec pomoci, protože sama toto nemáte ještě vůbec vyřešené, plácáte se v tom a motáte jak hovno pod splavem….

A ona se k vám ještě přesně s touto sračkou nějaká paní objedná? No jako to snad ne? Co jí budete jako vůbec povídat? Když nevíte?

Taky to znám, nebojte.

 

A víte co? Ono to vůbec nevadí. Naopak!

 

Často totiž i klienti k terapeutům přicházejí právě přesně s tím tématem, které si zrovna řeší i terapeut ve svém osobním životě. Je to v pořádku, děje se to totiž na základě energetické přitažlivosti.

Pak jim totiž v těchto případech přijde u terapie řešení, energie, návod na cestu, které pomůže oběma dvěma. Oba se posunou. Oba v lásce a vděčnosti. Netřeba se nutit vědět všechno a ještě předem. Ne vždy to je možné a ne vždy to je efektivní.

Jsme v tom všichni spolu.

A pomáháme si navzájem.

Buďme na sebe víc laskaví.

 

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáš energie? Pracuješ s nimi? Tvoříš s láskou? Pečuješ o lidi? Jedeš tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáš už pomalu na koho obrátit, když něco řešíš? Tak tady jsi správně. Spolu můžeme řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně ti kryju záda v případech, kdy se tobě nebo tvým klientům otevřela náročnější záležitost. Vhledy>>

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter 

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This