S jednou úžasnou dámou jsme řešily prosvětlením vztahy a důvod, proč v jejich rodu jsou ženy často ve vztahu s muži, kteří je nepodporují, jsou slabí, mimo svoji sílu, nepřítomní, bojující, frustrovaní, alkoholici, násilníci, zkrátka žijící v programech strachu. Pátraly jsme a hojily v rodu hodně hluboko a našly takových vztahů skutečně velké množství. A pak na nás vykouknul jeden, který to započal.

Královská manželská dvojice. Žena spanilých ušlechtilých energií, nesmírně silná čarodějka, ukotvená a kvetoucí ve svém ženství. Měla mocného a silného muže, krále. Ten se ale rozzuřil, že porodila dceru a nedala mu syna, kterého si přál, dal jí v návalu vzteku setnout hlavu! A ona svojí mocí a silou čarodějky v rozjitřených energiích chvíli po porodu hluboce proklela muže a jejich sílu. Otisklo se to do rodu tak silně, že se ženy nevědomky bály silných mužů dodnes. Pozvaly jsme si k nám onu královnu a s archanděly zahojily společně tento hluboký strach.

A druhý den jsem dostala skvělou zprávu:

Markétko teď mi to došlo ta bolest za krkem, kterou jste cítila jako stětí, mám vyhřezlý 3. a 4. krční obratel, nemohla jsem moc otočit hlavu doprava a když jsem ji otočila motala se mi hlava.Dneska ji otočím úplně až k rameni a nemotá se , no to je nářez!!

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáš energie? Pracuješ s nimi? Tvoříš s láskou? Pečuješ o lidi? Jedeš tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáš už pomalu na koho obrátit, když něco řešíš? Tak tady jsi správně. Spolu můžeme řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně ti kryju záda v případech, kdy se tobě nebo tvým klientům otevřela náročnější záležitost. Vhledy>>

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter 

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This