Transformace – zdroj a ledviny

4. 2. 2020

Hezký večer, tak se opět hlásím, sice poněkud dříve, než jsem myslela, ale nevadí.

Sepisuji další informace k vědomému aktivnímu přístupu k probíhající transformaci, nejspíš zejména pro terapeuty a ty, co jsou zvyklí praktikovat.

Téma očisty Zdroje Síly zahrnuje celkově náš přístup k tomuto zdroji, zápisy a vzorce, kdy jsme se neměli dost rádi, poškozovali se, ubližovali si.

Řeší se i minulé životy, kdy jsme šli proti svému zdroji síly. Vylézají na světlo ty minulé životy, které jsme ukončili sebevraždou např.

Napojené je to tematicky na ledviny, ty, když se v nich oslabí dočasná nebo vrozená energie, tak oslabí dutiny a rýma nebo chřipka je na světě. Zkontrolujte si proto minulé životy i ledviny.

Hezký večer, Miriam Amalthea, 4. 2. 2020

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáte energie? Pracujete s nimi? Tvoříte s láskou? Pečujete o lidi? Jedete tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáte už pomalu na koho obrátit? Jsem tu pro vás. Pomůžu vám řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně vám kryju záda v případech, kdy se vám nebo vašim klientům otevřela náročnější záležitost. Tady jste správně. Vhledy>>

mystický kvíz

Chceš zjistit, která bohyně pomáhá tvé duši?

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This