Zasvěcení z Orionu

14. 4. 2021

Na telefonní schůzce jsme s jednou skvělou ženskou řešily, že už přišel strop, nejde jí nějak dostat do života takový ten šmrnc, rozměr, co by tak ráda prožívala. Byla u kartářky, byla na nějakém načítání duše, z kterého se dozvěděla o nějakých programech v rodových liniích (kdo je nemá, hodí první hrnkem).

Projedeme tedy rodové strachy. Koukám, že půjdeme ale ještě trochu jinam.

Ukazuje mi to na Orion, prostřední hvězdu pásu. Otevřu kanál a paní se tam rovnou vědomím přesune, setká se svými blízkými, stříbrnými bytostmi, kteří jí dají krystalový šperk a taky takový náhrdelník, co popisuje, že vypadá jako růženec z korálků, který sahá k srdeční čakře. Paní cítí husté proudy energie, já si dávám čokoládu.

Do aury se paní implementuje energie zasvěcení, spousta energetických symbolů, zdá se mi zhruba v objemu několika stupňů shambally (to je něco jako reiki). Je jí parádně.

Píše:

Cítím se jak z jiné planety, bylo to fakt hustý, moc děkuji, ty jsi fakt Constatine v sukních.

Hledám ještě na internetu informace ohledně hvězdy a zjišťuji, že prostřední hvězda pásu se jmenuje Alnilam a že toto jméno v arabštině znamená šňůra perel. Přesně jako ten náhrdelník, co dostala od stříbrných bytostí.

Pokud byste chtěli taky nějaké zajímavé zážitky, objednejte se na Vnitřní Posun tady>>

Budu se na Vás těšit.

 

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáte energie? Pracujete s nimi? Tvoříte s láskou? Pečujete o lidi? Jedete tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáte už pomalu na koho obrátit? Jsem tu pro vás. Pomůžu vám řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně vám kryju záda v případech, kdy se vám nebo vašim klientům otevřela náročnější záležitost. Tady jste správně. Vhledy>>

mystický kvíz

Chceš zjistit, která bohyně pomáhá tvé duši?

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This