Zdroj jako letošní téma

10. 3. 2020

Pamatuju si, že jsem psala na web info, že téma na letošek je ZDROJ, lidi řeší své zdroje a nakládání s nimi, ale už nejen sami za sebe, ale letos i směrem ve vztahu k okolí.

Psala jsem i to, že mnoho lidí si toto vykládá, jako že se letos budou řešit vztahy, ale že to není celé, že vztahy jsou jen malá část tématu.

Brala jsem to primárně z ezo hlediska, ale vidíme, že se to téma řeší i ve hmotě, zásoby jídla a kolektivní nakládání se zdroji aspol.

Každopádně když teď letím nahoru a dívám se na pole okolo planety, tak je to tam v pořádku, přenastavují se tam spousty vzorců v kolektivní lidské vrstvě, takže jede se podle plánu, nevidím tam nic „špatně“.

Krásný den a držme se, jsme v tom všichni společně <3

(picture kindly permitted by James Brunt Artist)

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáte energie? Pracujete s nimi? Tvoříte s láskou? Pečujete o lidi? Jedete tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáte už pomalu na koho obrátit? Jsem tu pro vás. Pomůžu vám řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně vám kryju záda v případech, kdy se vám nebo vašim klientům otevřela náročnější záležitost. Tady jste správně. Vhledy>>

mystický kvíz

Chceš zjistit, která bohyně pomáhá tvé duši?

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This