Zdroj jako letošní téma

10. 3. 2020

Pamatuju si, že jsem psala na web info, že téma na letošek je ZDROJ, lidi řeší své zdroje a nakládání s nimi, ale už nejen sami za sebe, ale letos i směrem ve vztahu k okolí.

Psala jsem i to, že mnoho lidí si toto vykládá, jako že se letos budou řešit vztahy, ale že to není celé, že vztahy jsou jen malá část tématu.

Brala jsem to primárně z ezo hlediska, ale vidíme, že se to téma řeší i ve hmotě, zásoby jídla a kolektivní nakládání se zdroji aspol.

Každopádně když teď letím nahoru a dívám se na pole okolo planety, tak je to tam v pořádku, přenastavují se tam spousty vzorců v kolektivní lidské vrstvě, takže jede se podle plánu, nevidím tam nic „špatně“.

Krásný den a držme se, jsme v tom všichni společně <3

(picture kindly permitted by James Brunt Artist)

Read More

Related Posts

Chrám Domova vaší Duše

Chrám Domova vaší Duše

Cítíte se někdy už unavení vší tou transformací? Zahlcení procesy? Stále se něco děje, osobní seberozvoj, vnitřní práce na sobě, jak být lepším člověkem? Hodně se skloňuje duše, a aby jí bylo dobře. Mám zde pro vás tip, jak si zameditovat, aby bylo té vaší o kus líp....

KTERÁ BOHYNĚ NYNÍ POMÁHÁ VAŠÍ DUŠI?

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáte energie? Pracujete s nimi? Tvoříte s láskou? Pečujete o lidi? Jedete tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáte už pomalu na koho obrátit? Jsem tu pro vás. Pomůžu vám řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně vám kryju záda v případech, kdy se vám nebo vašim klientům otevřela náročnější záležitost. Více v mém příběhu tady>> Potřebujete pomoc s energetickým úklidem? Jste tu správně. Vhledy>>

Mysticletter

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This