Co se teď děje pro lidské duše

2. 4. 2020

Hlášení o procesech transformace

Další vlna kompletace emočních střípků

Blbě se vám spí, prožíváte podivné iracionální strachy a přepadávají vás šílené stavy a emoční návaly? Tento týden probíhá další vlna kompletace duše.

Jak  jsem avizovala, letos tento proces pojede lidem postupně v šesti vlnách, plán je zhruba do léta tím projít.

O co jde? V okamžiku prožitku něčeho traumatizujícího se naše vědomí může vydělit, odskočit od prožívání, aby to tolik nebolelo, a tím v tom místě a čase traumatizující události zůstane energetická stopa, část naší duše.

A ta tam dál visí.

My mezitím třeba dále žijeme a zemřeme a narodíme se znovu. Ale stále někde máme ten kousek duše a ten se nám průběžně připomíná. Pokud je to emoční střípek, tak nás opakovaně přepadává emoce z té traumatizující chvíle.

Pokud ta traumatizující chvíle, co se nám ozývá, je naše vražda, paranoidně se občas bojíme chodit sami po ulici nebo se nám ozývá zcela iracionální strach, že nás někdo může zabít. Rozumově jsme v klidu, ale emoce si nadále povídají svou.

Když někdo ten kousek naší duše vyzvedne a dovede k nám a my si jej integrujeme, najednou je naše emoční duše už u nás a napojení na tu traumatizující událost zmizí. Je ale třeba vzít v úvahu, že v tu chvíli, kdy si přijímáte ten střípek, je pro vaše pocity ta situace aktuální.

Sice víte, že jste teď a tady doma v posteli, ale pro vaše emoce jste dnes byli zabiti / znásilněni / týráni atd. Protože jste přijali ten střípek a ten má dojem, že to ošklivé, co prožil, prožil dnes.

Děláme maximum, ale ne vždycky jdou všechny emoce odfiltrovat kompletně a někdy se projeví jako noční můry, strachy a nepříjemné pocity.

Je to ale opravdu pro nejvyšší dobro všech, být kompletní tady a teď a nemít svoji sílu roztahanou ve všech možných starých traumatech.

A spousta dalšího

Nadále probíhá v rámci transformace velké množství procesů souběžně, zejména zrání citového věku lidstva jako kolektivu a rušení kolektivních strachů.

Picture kindly permitted by James Brunt Artist

 

 

 

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáte energie? Pracujete s nimi? Tvoříte s láskou? Pečujete o lidi? Jedete tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáte už pomalu na koho obrátit? Jsem tu pro vás. Pomůžu vám řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně vám kryju záda v případech, kdy se vám nebo vašim klientům otevřela náročnější záležitost. Tady jste správně. Vhledy>>

mystický kvíz

Chceš zjistit, která bohyně pomáhá tvé duši?

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This