Jak na manipulace dlouhodobě

19. 4. 2020

Toto video jsem točila před rokem.

Je zajímavé sledovat, jak člověk roste a mění se jeho pohled na svět a jak nahlíží na různá témata.

Ať už vnitřně zrajeme jakýmkoliv tempem, procházíme určitými fázemi, úrovněmi vědomí, a to má jistá pravidla a posloupnosti. Někdy se mění i rychle, hlavně v dnešní době, dříve to trvalo třeba několik inkarnací, to, co teď stíháme za pár let.

Téma manipulace a úklid po vztahu s manipulátorem jsem řešila poměrně dlouho.

V jednu fázi cesty jsem tomu nerozuměla a byla proto manipulovaná velmi jednoduše. Šla jsem za někým se svým názorem a odešla s tím jeho a vůbec nechápala mechanismy, kterými se to děje.

V další fázi jsem to už uměla rozeznat a brala to jako toxické lidi, otravující dalším život.

V následující fázi cesty mi došlo, že jsem vlastně slabá, že mám plno nezahojených bolestí. A že si to do života přitahuji sama a oni mi krásně ukazují, kde ta místa mám, protože přesně do nich umí perfektně cílit. V té fázi cesty jsem brala takové setkání jako požehnání a příležitost k vlastnímu růstu, samozřejmě jsem se často zlobila, že těch slabých míst mám snad nekonečně. Ukázali mi, kde se nechám rozhodit, já si to zahojila, rozhodilo mě něco jiného, to jsem si opět zahojila, a tak dále, dokud bylo co hojit.

V další fázi cesty mi došlo, že v podstatě manipulátor je „jen“ to, že některá část jeho Bytí je nezralá, zaseknutá v dětském věku. A pokud chci po dítěti zodpovědné a dospělé chování, tak se jej nejspíš nedočkám. Taky jsem zjistila, že máme všichni své vrstvy a mixy různých nezralostí a strachů, i já. A že s  nezralostmi a strachy se dá pracovat, což je dobrá zpráva.

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáš energie? Pracuješ s nimi? Tvoříš s láskou? Pečuješ o lidi? Jedeš tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáš už pomalu na koho obrátit, když něco řešíš? Tak tady jsi správně. Spolu můžeme řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně ti kryju záda v případech, kdy se tobě nebo tvým klientům otevřela náročnější záležitost. Vhledy>>

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter 

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This