Proč nebojovat se zlem?

6. 5. 2020

Věříte, že zde probíhá neustálá válka mezi dobrem a zlem, mezi světlem a temnotou?

Věříte, že je potřeba si vybrat stranu?

Věříte, že ti temní útočí na ty světelné?

Věříte, že jste hodní, dobří, bojovníci světla, duše a dobra proti zlu?

Čekáte, až to ta transformace konečně ukončí a světlo a dobro vyhraje a budete mít konečně od útoků klid?

Mám pro vás informaci – asi se nedočkáte.

Respektive se nedočkáte tak, jak jste doufali. Jste totiž ponoření v dualitě.

Každý, kdo tvrdí, věří, žije a koná, že je na straně dobra (nebo zla), je ponořený v dualitě. Spousta i duchovně na výši znějících lidí je v dualitě. Ona tady prostě je ta dualita. Tedy Hra na dualitu.

A mám pro vás další informaci – vy v té hře už nemusíte takhle hrát!

Chcete žít krásně a šťastně, obklopení dobrem? Je to pochopitelné.

Sama se považuji za něco, čemu říkám „pracovník světla“. Tím ale myslím to, že pracuji s vědomím, osvětlujeme třeba to, co není  jasné. Nemyslím tím „pracovník světla“ ve smyslu, že jsem na straně těch bílých, co bojují proti černým. Nejsem ani na straně těch černých, co bojují proti bílým.

Tak jak to teda mám? Proč se mě někdo bojí a vnímá mě jako zlo?

Protože mi bylo neskutečným požehnáním moct jít nad tento celý „souboj dobra a zla“. Bylo mi umožněno vyvázat se z duálního myšlení.

A můžete i vy.

I vy se můžete rozhodnout toto zázračné osvobození manifestovat.

Uvědomit si, že neexistuje dobro a zlo, že energie je jen jedna a je jen na vás, jak ji pojmenujete, a že se neděje nic, co netvoříte vy sami.

Láska není dobro s absencí zla, není to jen jedna z polarit, ale obě polarity dohromady, energie zcela všeho, bez duálního hodnocení.

Transformace není soubor procesů, který umožní vyhrát dobru nad zlem, ale soubor procesů, který umožní zcela opustit duální koncept a ukončit tak tento boj mezi dobrem a zlem tak velkému množství lidí, tolika, kolik jen se rozhodne a zvolí si to.

Ano, to, že tu je transformace, neznamená automaticky, že to prožijí všechny duše, mají totiž svobodnou volbu a mohou si stále ještě zvolit neprojít.

S láskou Miriam, která mimo jiné pracuje na oddělení Mistrů Karmy a umí rušit úpisy duše s peklem.

 

 

 

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáš energie? Pracuješ s nimi? Tvoříš s láskou? Pečuješ o lidi? Jedeš tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáš už pomalu na koho obrátit, když něco řešíš? Tak tady jsi správně. Spolu můžeme řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně ti kryju záda v případech, kdy se tobě nebo tvým klientům otevřela náročnější záležitost. Vhledy>>

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter 

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This