25. 7. 2021

Včerejšek byl poněkud akčnější, takže jsem ani nedělala úplňkovou krystalovou karetní mřížku, kterou dělávám občas na novoluní nebo úplněk jako podporu pro ty členy mé facebookové skupiny Mystika v praxi, kteří se na mřížku chtějí napojit a využít její podporu.

Z ničeho nic se mi večer v kuchyni spustil proces čištění, který byl v kolektivní sféře potřeba. Pomáhám totiž v kolektivních úrovních energií lidem.

 

Pokud myslíte, že duchovní alchymická láskyplná práce jsou samé duhy, třpytky, jednorožci a magické obláčky, tak vás zklamu – v mém podání je to často docela síla.

 

Včera jsem najednou řekla: „1886, Jack Rozparovač, první vražda!“ a málem jsem se pozvracela do mého nádherného keramického dvojdřezu. 

 Spustil se mi proces, kdy jsem odžívala vnitřní bolest toho vraha, prožila jsem první vraždění Jacka Rozparovače. Následně ty další. A poté jsem se dostala k příčině těch jeho bolestí, zkoumala, proč se to dělo.

Bylo mi ukázáno, že jako malý chlapeček se při operaci, kdy prodělal nějaký zákrok v břiše, bohužel vědomím neoddělil, nezabrala mu narkóza, zůstal tam a neusnul, vše prožil a nemohl křičet ani se bránit. Maminka jej tam zavedla a na ni se za to zlobil.  Byl tím nesmírně traumatizovaný. A proto si to řešil. Dělal totéž ženám. Protože se za to zlobil na mámu. A potřeboval tuto bolest a trauma ze sebe dostat. 

Toto vše jsem prodýchala a prohřála láskou, aby ten náboj z kolektivní úrovně byl zahojený.

Jakýkoliv takový velký emoční náboj udělá výkyv a jakákoliv nerovnováha je vyrovnávána, tak to prostě chodí. A stopy těchto emocí, tyto náboje z kolektivní úrovně lidí si mezi sebou různě rozdělujeme a každý odžijeme, odtrpíme, odpláčeme svým běžným žitím kousek.

Každý jsme součást kolektivu a proto máme v auře právě i stopy z kolektivních levlů lidských energií.

 

Větší náboje se zpravidla rozdělí mezi větší množství lidí, každý odpláče během života kousek.

 

Proto si více různých lidí může na regresi vzpomenout, že byli v minulém životě Johanka z Arku. Je to proto, že kousek jejího emočního náboje si nesou v kolektivní části svého pole. Není to důkaz, že reinkarnace je nesmysl, ale naopak potvrzení toho, že jsme všichni v určitých místech spolu propojení. 

Samozřejmě jsem hned musela hledat na internetu, kdy teda ten Jack Rozparovač řádil, protože to netuším, a šokovaně jsem přišla na to, že ten letopočet, co ze mě vylítl, bude nejspíš správný, fakt 1886.

Tož policii ani vědcům jsem tímto článkem nejspíš nijak nepomohla, ale pomohlo to lidem v energiích tak, že nebude muset někde někdo odžívat kousky tohoto kolektivního lidského náboje. 

Aneb Z  edice Ze života čarodějky. 

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáš energie? Pracuješ s nimi? Tvoříš s láskou? Pečuješ o lidi? Jedeš tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáš už pomalu na koho obrátit, když něco řešíš? Tak tady jsi správně. Spolu můžeme řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně ti kryju záda v případech, kdy se tobě nebo tvým klientům otevřela náročnější záležitost. Vhledy>>

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter 

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This