Jak na cenotvorbu mysticky?

28. 6. 2021

Podnikání roste spolu s jeho představitelem a posunuje se společně, ruku v ruce. Kdo se aktivně věnuje tématu seberozvoje, vnímá to u svého podnikání velmi jasně. Kdo navíc v tématech osobního rozvoje nebo energie i podniká, ten to zná možná ještě výrazněji.

Nové vize, nápady, spolupráce a spojení.

 

Letos začátkem roku jsem začala realizovat větší vlnu změn mého podnikání. Vždy mi totiž lidé sami řeknou, vyžádají novou službu nebo to vyplyne z provozu úplně samo. Změny jsem chtěla řešit hlavně prakticky. Změnila jsem téměř vše, od webu po systém objednávání. Kromě toho jsem si dala záměr letos stanovit i nové typy schůzek, poposunut to celkově zas někam o kus dál. 

 

Podělím se s vámi o postup na mystický způsob stanovení cen.

 

Když jsem řešila téma cen, dala jsem záměr uspořádat energetickou konferenci a počkala jsem, až budu mít chvíli klid. Pak jsem šla ke konferenci.

Sešli jsme se s duší mého podnikání, mistry, anděly, bytostí peníze, bohyní hojnosti. Stoupli jsme si do půlkruhu. Jednu po druhé jsem volala svoje ceny. Ty jsem viděla jako baletky, které tančily.

Postupně jsem hýbala s cenou, takže svůj tanec zrychlovaly, když jsem číslo ceny zvyšovala, nebo tančily naopak pomaleji, když jsem číslo ceny snižovala.

Navzájem jsme v tom půlkruhu pozorovali své reakce. To mě bavilo.

 

V jednu chvíli bohyně hojnosti kroutila nevěřícně hlavou a bytost peněz  vykřikla, že to ani omylem!!!, poodešla pryč, založila ruce a zůstala tam stát!

 

Cena totiž byla příliš nízká. Takže jsem ji navyšovala, baletku jsem tím zrychlovala a bytost peněz se úměrně tomu zrychlení přibližovala zase nazpátky.

Až to bylo to správné číslo, splynuly bytost peněz s baletkou ceny spolu do energetického víru a směrem vzhůru vystřelil barevný ohňostroj. Tehdy to bylo v pořádku, přesně tehdy vždy číslo ceny perfektně odpovídalo energii a hodnotě každé mojí služby a já si jej zapsala do sešitu.

 Pak jsme konferenci rozpustili, všichni jsme si poděkovali a rozloučili se a šli každý po svých dalších úkolech.

Já se vrátila z vize zpět do těla a koukla se na ten sešit. Přečetla jsem si tam ty čísla a málem jsem spadla ze židle – dostala jsem regulérní hysterák, že tolik si já nikdy účtovat přece nemůžu! Tolik mi nikdy nikdo nedá!

 

Navržené ceny byly totiž dokonale v souladu se vším možným, jen ne s mou vlastní sebehodnotou.

 

Takže co s tím? Normálně jsem sešit odhodila a ceny nezměnila, samozřejmě. Co v tu chvíli taky jiného, že? Když totiž s tou cenou nejste v souladu vy sami, tak může být namilionkrát stanovená správně, ale vy nic moc neprodáte. Proud svého toku příjmů si hodně omezíte nebo zpomalíte, když si nevěříte. 

Místo změny cen směrem do souladu ke mně jsem naopak šla hýbat se svojí sebehodnotou a začala dávat postupně sebe vibračně do souladu s tou stanovenou cenou. A na té cestě dodnes jsem a ještě chvíli budu. 

Zajímá vás, o kterou službu šlo a z jakých čísel jsem se tak hystericky vyvrátila?

U schůzky jménem Vnitřní Vhled, kdy spolu opečováváme vaše pole a uklízíme karmu, mám nyní cenu 3600 Kč a cena, která tam má být podle vize, je 6600 Kč. K té nyní postupně už půl roku směřuju. Jsem totiž na sebe laskavá a nehrotím to, nechci to mít za týden – beru to pomaleji a tím pro mě víc udržitelně.

Užila jsem si nedávno fajn business mentoring a ujasnila díky tomu nyní tyto kroky. Zatím ceny zvýším v červenci „na půl cesty“. A od září už je plánuju mít nastavené přesně podle té vize, být s nimi tou dobou už v plném energetickém souladu.

Snad vám toto nahlédnutí na postup stanovení ceny bylo užitečné. Pokud jste konferenci zkusili taky uspořádat, pojďte se pochlubit na Facebook ve skupině Mystika v Praxi.

A pokud vás zajímají další tipy na vizualizace ohledně peněz, jako byla konference stanovení cen, mám pro vás nějaké sepsané v mailovém kurzu Mystika Peněz, který jsem nyní znovu zprovoznila k nákupu. Není nijak drahý, je za 399 Kč, jde o šest různých mailů s tipy na vizualizace a postupy. 

Užívejte léto. A nebojte se měnit ceny, ať už kterýmkoliv směrem. Je to hra, hrejte si, dokud to neudělá ono lup a ohňostroj. Pak to totiž nejlíp pofrčí.

 

Read More

Related Posts

Plazí mozek

Plazí mozek

Témata, která si řeší během inkarnace plazí mozek, se nevyhýbají nikomu z nás, všichni "plaza" máme. A co je to za témata? Ta spojená s kostrčí a pánevním dnem. Bezpečí. A reakce, když bezpečí je ohroženo, aby jej bylo opět nazpátek dosaženo a přežití zajištěno....

Mystika v Praxi

O autorce

Markéta Maděrová

Vnímáte energie? Pracujete s nimi? Tvoříte s láskou? Pečujete o lidi? Jedete tak pokročilou úroveň práce s energií, že se nemáte už pomalu na koho obrátit? Jsem tu pro vás. Pomůžu vám řešit i velké energetické průšvihy a bezpečně vám kryju záda v případech, kdy se vám nebo vašim klientům otevřela náročnější záležitost. Tady jste správně. Vhledy>>

mystický kvíz

Chceš zjistit, která bohyně pomáhá tvé duši?

Oheň sebelásky

Energetická nahrávka k opečování tvé aury

Zdarma

Mysticletter

Chcete novinky na mail?

Pojďte se přidat!

Pin It on Pinterest

Share This